kıbrıs tüp bebek merkezi Farklı merkezlerdeki 4 olumsuz denemeden sonra Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek’te POZİTİF!

Farklı merkezlerdeki 4 olumsuz denemeden sonra Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek’te POZİTİF!

Yeni evli ve genç bir çift olarak eşime azosperm teşhisi konduktan sonra bile çocuk sahibi olamayacağımıza inanmak istemedik. Her umudun peşinden gittik. Sayısız ürolog görüşmesi sonrası 2 farklı merkezde toplamda üç defa mikro tese operasyonu yapıldı. Sperm bulunamadı.

Sperm donasyon tedavisi bize hep uzaktı. Kimseyle paylaşamadığımız için güvenilir bir merkez nasıl bulacaktık? Bu konuda bir sürü söylenti var maalesef. Google araştırmalarımızda Kıbrıs’ta belki de 30-40 yıldır hizmet veren eski, köklü bir hastane gördük. Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi- Op. Dr Erman Sever ile irtibata geçtik.

Klinik bu hastanenin ayrıca büyük bir katında bağımsız olarak bulunuyor. Uluslararası lisanslı bankalardan getirttiğimiz sertifikalı sperm hücrelerimiz var dediler ve biz de o sertifikaları görerek içimize sinen bir profil bulduk. Bu aşamada hem duygusal hem de çok profesyonel bir destek aldık. Gizlilik konusunda da çok rahatladık. Tedavimiz ile ilgilenen doktor, hemşire, donör koordinatörü,vs haricinde kimse hakkımızdaki detayları bilmiyordu. Transfer sonrası, gebelik süreci hatta doğum sonrası bile bizlere destek olmaya devam eden Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi ekibine, özellikle de Dr Erman Sever’e sonsuz teşekkürler. İyi ki sizi tanımışız. Hep kalbimizde olacaksınız…