Dr Erman Sever Mucizesiyle ilk denemede mutlu son

Dr Erman Sever Mucizesiyle ilk denemede mutlu son.

37 yaşında erken menopoz olduğumu öğrendim. Şuan 48 yaşındayım ve başka merkezlerde 8 tüp bebek denemem oldu. Çocuk sahibi olamayacağımız söylenmişti. Pes etmedik! Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi, Op Dr Erman Sever detaylı incelemelerin ardından bizim için kişiye özel bir tedavi protokolü hazırladı.

Kıbrıs’ta yumurta donasyonu yapmaya karar verdiğimizde, sağlıklı donörü nasıl bulacağız sorusu bizi korkutuyordu. Araştırmalarımız sonucunda Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi’nin donörlerinin hepsine RECOMBINE genetik test yaptığını öğrendik. Birçok merkezin çok bilinen hastalıkları incelediğini biliyorduk ancak Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi’nin ek maliyet almadan donörümüze yüzlerce hastalığın taramasını yapacak olması hiç düşünmeden karar vermemize sebep oldu.

Dr Erman Sever’in titizlikle yürüttüğü sürecin sonunda tam 6 blast embriyomuz oldu!

10 yıldan uzun süredir menopozda olmak hayallerimin önündeki en büyük engeldi. Dr Erman Sever bizleri mucizeye inandırdı, umudumuzu kaybettiğimizde pes etmedi. Cesaretine hayran kaldığımız doktorumuza ve bu yolculuğun her adımında yanımızda oldukları için Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi ekibine çok teşekkür ederiz. Biz 16 yıldır beklediğimiz mucizeye kavuştuk. Darısı tüm bekleyen ailelerin başına!