İçinizi ısıtacak bir hikaye! 22 Yıllık bebek Özlemi, Dr Erman Sever ile ilk denemede POZİTİF!

İçinizi ısıtacak bir hikaye! 22 Yıllık bebek Özlemi, Dr Erman Sever ile ilk denemede POZİTİF!

Fransa, Kıbrıs ve Türkiye’deki başarısız denemelerimizin ardından, iki ayrı tanıdığımızın tavsiyesi ile Dr Erman Sever ve Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi’ne ulaştık. Daha önce sağlıklı embriyolarımız olsa da ince endometrium yüzünden hiç gebelik olmadı. Dr Erman Bey ile ilk görüntülü görüşmemizde bize özel yaptığı tedavi planında rahim duvarımdaki hasarı %85 onaracak, özel fizik tedavi seansları vardı.

Daha önce böyle bir yöntemden haberimiz olsaydı, maddi manevi bu kadar yıpratılmayacaktık. Donörümüzün mesleği, etnik kökeni, sosyo-kültürel durumu gibi tüm detayları görüştük. Bizim için en önemlisi ise Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezinin tüm donörlerine ek maliyet almadan RECOMBINE taşıyıcılık testi yapmasıydı. Zaten sağlıklı donör olacağından emin olduktan sonra, Dr Erman Sever’e emanet ettik kendimizi. O ne derse yaptık. Erman Bey bize ‘’hikayeniz zor da olsa, sizin inanmanız gerekiyor’’ demişti. Umudumuzu kaybetmedik. Ve sonunda güzel haberi vererek bir mucizenin gerçekleşmesine daha vesile olan doktorumuza sonsuz teşekkürler.

İyi ki sizi bulduk. Bu yazıyı mücadeleci anne babaların okuması ve Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi için merkez arayan herkese yol göstermesi için yazıyorum. Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi ekibi ve doktorumuz Erman Sever sayesinde bugün bebeklerimiz kucağımızda… Milyonlarca kez teşekkürler…