Kıbrıs'ta en iyi tüp bebek merkezi

Kıbrıs’ta En İyi Tüp Bebek Merkezi

EN İYİ TÜP BEBEK MERKEZİ KIBRIS

Bebek sahibi olma hayaliniz için en önemli adımınız, doğru merkez seçimi olacaktır. Kıbrıs, tüp bebek tedavileri konusunda ailelere dünyada uygulanmayan pek çok tedavi alternatifi sunuyor.

Avrupa standartlarının da üstünde hizmet sunan merkezlerden biri olan Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi’nin güçlü ve  donanımlı genetik ekibi,  üst düzey teknolojileri ve  yüksek başarı oranları ile ilk sırada yer alıyor.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Ayrıca kişiye özel tedavi planları, son teknoloji embriyoloji laboratuvarı, profesyonel ekibi ile %100 hasta memnuniyeti sunuyor. Kıbrıs’ta ilk ve tek başka hiçbir merkezde bulunmayan ve tüm merkezlerin dış laboratuvarlardan hizmet alarak hastalarına NGS yani embriyolarda kapsamlı kromozomal tarama yaptığı biliniyor. Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi bu son teknoloji NGS cihazını kendi merkezinde ve yine kendi genetik ekibi ile birlikte hastaların hizmetine sunuyor. Kendiniz ve donörünüz hakkında profesyonel genetik desteği rahatlıkla alabilirsiniz. Birçok merkez bu danışmanlık için hastaları uzun süre bekletmek durumunda kalıyor.

Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi tüm donörlerine ek maliyet almadan RECOMBINE taraması yapan Kıbrıs’taki tek merkezdir. Bazı merkezlerin recombine taramasından geçmiş sayılı donörü olsa da, donör havuzunun tamamı RECOMBINE taramasından geçmiş tek merkez Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi’dir.

Donörlerimiz hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tüp Bebek tedavilerinde başarıyı artırıcı yöntemler konusunda da Kıbrıs’ta ilk ve tek, rahim Duvarını %85  iyileştiren  teknik sayesinde fizik tedavi uzmanımız Meltem Tekin ile tedavide başarı şansınızı artırıyoruz.15 yıldır uygulanan, başarısı kanıtlanmış bu tedaviler ile ince ya da hasarlı endometrium için fizik tedavi merkezimizde transfer öncesi seanslar ile tedavi olabilirsiniz.

Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi ailelere, tüm tedavi süreci ve doğuma kadar geçen sürede psikolojik destek vermektedir. Bu sayede çiftler stres ve endişeden uzak kalarak başarı oranlarını arttırmaktadır.

Sonuç olarak, en son teknolojiler ile hastalara üst düzey hizmet veren Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi, Op. Dr. Erman Sever direktörlüğünde, yüksek başarı oranları, kişiye özel tedavi yol haritası, başarıyı arttıran ek yöntemler ve profesyonel ekibi ile Kıbrıs’ın en donanımlı hastanesidir.

Tüp bebek ve donasyon tedavileri ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için lütfen bizi arayın.

+90 542 866 6004 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da

info@amerikantupbebek.com mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs tüp bebek tedavisi
Biz Sizi Arayalım
Fill out this field
Fill out this field

ya da
+90 542 866 60 04
+90 548 878 60 01
numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Merak Ettiklerinizi Sorun

Danışmak istediğiniz sorularınızla ilgili bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurmanız yeterli. Kıbrıs tüp bebek merkezi olarak size dönüş sağlayacağız.

tüp bebek merkezi
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Kişisel verilerimin belirlenen şartlarda işlenmesine izin verdiğimi ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme’yi okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.
You need to agree with the terms to proceed

Doktorumuzdan Ücretsiz Görüşme Randevusu Alın

Şimdi sıra sizde! Binlerce mucizeden biri siz olun! Uzman Tüp Bebek Koordinatörümüz ücretsiz görüşmenizi hemen planlayacak, doktorumuz tedaviniz için size özel bir yol planı yapacaktır.

Size özel başarı oranınızı öğrenmek için vakit kaybetmeyin. Online görüntülü görüşme randevunuzu hemen planlayalım.

tüp bebek merkezi Kıbrıs