neden kıbrısta tüp bebek tedavisi tercih etmeliyim

Neden Kıbrıs’ta Tüp Bebek Tedavisi Tercih Etmeliyim

 NEDEN KIBRIS’TA TÜP BEBEK

Kıbrıs, tüp bebek tedavileri konusunda dünyanın birçok ülkesinde uygulanmayan, yumurta donasyonu, sperm donasyonu ve embriyo donasyonu gibi tedavilerin ileri teknolojik donanımlarla yapılmasına olanak sağlar.

Yumurta donasyonu, yumurta üretimi iyi olmayan veya menopoz dönemine girmiş olan kadınların genç, sağlıklı ve doğurganlığı kanıtlanmış başka bir kadının yumurtaları ile kendi eşinin sperminin döllenmesi sonucunda ortaya çıkan tüp bebek uygulamasıdır.

Embriyo donasyonu, donörlerden sperm ve yumurta hücrelerinin alınarak, laboratuvar ortamında döllenmesi, sonrasında anne adayının rahim içine transfer edilerek gebelik elde edilmesidir.

Sperm Donasyonu, sperm bankasından, erkeğin fiziksel özelliklerine, yapısına, etnik kökenine ve kan grubuna uygun sperm hücresi seçilmesi ve bu sperm hücresi ile  anne adayından alınan yumurtanın döllenerek, embriyo haline getirildikten sonra anne adayına transfer edilmesidir.

Kıbrıs’ta pek çok merkez tarafından uygulanan bu tedavilerin başarı oranları, merkezin teknolojik donanımı, doktor ve embriyolog deneyimi ile doğru orantılıdır.

Kıbrıs’ın başarı oranı en yüksek ve en donanımlı hastanesi olarak, kişiye özel tedavi planları,  Kıbrıs’ın ilk ve tek gelişmiş genetik ekibiyle, tüm tedavi sürecinizi titizlikle ve en yüksek gizlilikle  yürütüyoruz. Yurtdışı ve yurtiçinde en çok tercih edilen merkezlerin başında gelen Kıbrıs Amerikan Tüp Bebek Merkezi, başarıyı artıran ek yöntemleri, teknolojileri ve  %85 üzeri başarı oranları ile üst düzey hizmetler sunuyor.

Üstelik Kıbrıs, tüp bebek tedavinizi tatile dönüştürmek için eşsiz bir alternatiftir. Tarihi yerleri ve muhteşem doğası ile stresten uzak kalıp rahatlamanızı sağlayacaktır.

Daha detaylı bilgi almak için hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kıbrıs tüp bebek doktoru Erman Sever
Kıbrıs tüp bebek doktoru Erman Sever

Tüp bebek ve donasyon tedavileri ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için lütfen bizi arayın.

+90 542 866 6004 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da

info@amerikantupbebek.com mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs tüp bebek tedavisi
Biz Sizi Arayalım
Fill out this field
Fill out this field

ya da
+90 542 866 60 04
+90 548 878 60 01
numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Merak Ettiklerinizi Sorun

Danışmak istediğiniz sorularınızla ilgili bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurmanız yeterli. Kıbrıs tüp bebek merkezi olarak size dönüş sağlayacağız.

tüp bebek merkezi
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Kişisel verilerimin belirlenen şartlarda işlenmesine izin verdiğimi ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme’yi okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.
You need to agree with the terms to proceed

Doktorumuzdan Ücretsiz Görüşme Randevusu Alın

Şimdi sıra sizde! Binlerce mucizeden biri siz olun! Uzman Tüp Bebek Koordinatörümüz ücretsiz görüşmenizi hemen planlayacak, doktorumuz tedaviniz için size özel bir yol planı yapacaktır.

Size özel başarı oranınızı öğrenmek için vakit kaybetmeyin. Online görüntülü görüşme randevunuzu hemen planlayalım.

tüp bebek merkezi Kıbrıs